ТОП-5 кращих народних обрядів для залучення грошей

У всі часи люди намагалися залучити в життя щастя, і за багатовікову історію людство накопичило безліч мудрих знань. Вони залишаються актуальними і донині, дозволяючи впоратися з матеріальними проблемами і позбутися бідності, інформує gazetapo.lviv.ua.

Грошові обряди існують відтоді, як люди почали використовувати валюту для покупок, і експерти рекомендують познайомитися з перевіреними методами для залучення в життя фінансових потоків. З їх допомогою можна в короткий термін покращити своє матеріальне становище і знайти вихід із ситуації, що склалася.

1. Гроші прийдуть у дім, якщо виконати цікавий обряд. Для цього потрібно набрати в миску трохи рису і поставити її на видному місці. Кожен день у неї треба насипати дрібні гроші, примовляючи:

"Рисинка до рисинки збирається, урожай виходить. Гроші в будинок приманю, бідність стороною обійду".

Цей обряд допомагає акумулювати і активувати грошову енергетику, яка буде притягувати матеріальне благополуччя до всіх членів сім'ї.

2. Обряд на гроші полягає в підтримці чистоти свого житла. Відомо, що гроші люблять охайних господарів, і якщо в домі не буде бруду і мотлоху, то фінанси самі потягнуться до вас. Прискорити цей процес допоможе миття підлог і вікон грошовою водою. Для цього в таз додають монети і настоюють воду кілька годин, а після миття воду вихлюпують поруч із порогом. Гроші складають у затишне місце, щоб використовувати повторно.

3. Під час дощу або інших рясних опадів потрібно вийти на вулицю, тримаючи в розкритих долонях по кілька монет, примовляючи:

"Кожна крапля — монета дзвінка, кожна сніжинка — купюра хрустка, кожна градинка — злиток золотий. Опади йдуть — гроші ростуть".

Після такого обряду одну з монет залишають у скарбничці або в іншому затишному місці, щоб вона притягувала фінансові потоки.

4. Після отримання заробітної плати або іншого доходу гроші обов'язково приносять у дім, щоб вони "переночували" у своїх господарів і знали, куди повертатися. Удачею буде, якщо вдасться отримати велику суму готівкою. Її залишають у затишному місці зі словами:

"Гроші отримані, в дім прийшли, обжилися, рости почали".

Одну купюру обов'язково залишають на деякий час удома або в гаманці, не витрачаючи, щоб грошова енергетика не пройшла стороною.

5. Обряд на гроші роблять на початку росту місяця. Для цього нерозмінну монетку показують зростальному місяцю зі словами:

"Місяць росте, сил набирається, гроші мої енергією зростання наситить, мене в злиднях не залишить".

Така монетка стане потужним талісманом для залучення грошей у дім. Крім того, бачачи молодий зростальний місяць, заведено дзвеніти дрібнотою в кишені, щоб гроші не переводилися.

Залучити гроші не складе труднощів, якщо поставити собі за мету і не чекати випадку. Відомо, що фінанси люблять працю і чесність, а також обходять стороною жадібних, тому в будь-якому обряді або ритуалі не можна просити більше, ніж необхідно для життя. У такому разі грошова удача не відвернеться, і гроші завжди приходитимуть у потрібний момент.

Джерело