У ДТЕК вчетверо збільшили імпорт електроенергії

Фото: Ільдар Салєєв/Facebook Дефіцит в енергосистемі виник після рашистських атак

Імпортна енергія має забезпечити можливість мінімізувати ризики обмежень споживання промисловим споживачам.

Компанія Д.Трейдінг, що входить в групу ДТЕК, в чотири рази збільшила імпорт електроенергії задля зменшення дефіциту в енергосистемі України, що виник після рашистських атак. Про це повідомила пресслужба компанії у п’ятницю, 10 травня. 

“Д.Трейдінг оперативно реагує на зміну балансу попиту та пропозиції в енергосистемі, суттєво нарощуючи імпорт електроенергії з країн Європи. Після атак 8 травня обсяги постачання імпортного ресурсу з боку компанії зросли майже у чотири рази”, – говориться в повідомленні. 

За словами генерального директора компанії Дмитра Маляра, імпортна енергія має забезпечити можливість мінімізувати ризики обмежень споживання промисловим споживачам.  

У Д.Трейдінг додали, що у квітні частка компанії склала 32% від загального імпорту електрики в Україну, а в березні – 46%.

Нагадаємо, в ніч на 8 травня рашисти завдали чергового удару по енергосистемі України понад 50-ма ракетами та десятками дронів-“камікадзе”. ППО збила більшість цілей, але не обійшлося без влучень. Пізніше в Укренерго заявили, що можливі відключення світла по всій Україні.

Джерело