У Польщі ухвалили постанову про санкції на агропродукцію з РФ і Білорусі

Фото: Associated Press Польські політики зазначили, що резолюція “відповідає потребам польських та європейських фермерів”

Польське радіо зазначає, що 441 депутат підтримав цей документ. І тільки двоє утрималися від голосування.

Польща ухвалила резолюцію про запровадження санкцій у зв’язку з імпортом російського та білоруського продовольства і сільськогосподарської продукції в ЄС. Про це повідомляє Польське радіо в п’ятницю, 8 березня.

“Сейм Республіки Польща ухвалив резолюцію про запровадження санкцій у зв’язку з імпортом російських та білоруських продовольства і сільськогосподарської продукції до Європейського Союзу. У резолюції польський Сейм наголошує на тому, що імпорт сільськогосподарської продукції з Росії та Республіки Білорусь продовжує приносити величезні доходи виробникам, торговцям і бюджетам цих країн. Нижня палата парламенту Польщі закликає Єврокомісію запровадити санкції на імпорт російського та білоруського продовольства і сільськогосподарської продукції до Євросоюзу”, – йдеться в повідомленні.

“За” проголосував 441 депутат, іще двоє утрималися від голосування.

Польські політики зазначили, що резолюція “відповідає потребам польських та європейських фермерів, є голосом польського парламенту… посилює позицію польського уряду в переговорах з Європейським Союзом (та – ред.) закликає Євросоюз повернутися до правил, які діяли в торгівлі з Україною та іншими країнами поза межами Союзу до початку повномасштабної війни, що відповідає основним вимогам польських фермерів”.

“Це наш моральний обов’язок – припинити торгівлю, яка може прямо чи опосередковано сприяти Нагадаємо, прем’єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте заявила, що перекриття польськими фермерами литовсько-польського кордону схоже на спроби РФ посварити двох союзників України.зміцненню спроможності Росії та Білорусі, яка її підтримує, продовжувати війну з Україною. Ба більше – російський імпорт може містити зерно, вкрадене з окупованих територій України”, – зазначається в документі.

Джерело