У РФ ціни на бензин зросли до максимуму за пів року

Фото: Getty Images У Росії зросли ціни на бензин

Вартість бензину на російській біржі продовжує зростати після того, як два великих нафтопереробних заводи призупинили роботу після атак дронів.

У РФ вартість бензину марки А-95 за підсумками торгів 13 березня піднялася вище 60 тис. рублів за тонну вперше з кінця вересня 2023 року. Про це повідомляють російські ЗМІ із посиланням на дані Санкт-Петербурзької товарно-сировинної біржі.

Зазначається, що за день ціна бензину А-95 зросла ще на 1,88% – до 60,57 тис. рублів за тонну. Востаннє вартість цього виду палива піднімалася вище за 60 тис. рублів за тонну 29 вересня 2023 року. Тоді ціни на бензин у Росії рекордно зросли через зміни до системи дотацій вартості палива на внутрішньому ринку, а російський диктатор Володимир Путін публічно переклав відповідальність за це на уряд.

Бензин А-92 13 березня подорожчав на 1,31% – до 48,18 тис. рублів за тонну.Також на 0,79-1,69% за день зросли ціни на різні види дизпалива та мазут.

Вартість бензину на російській біржі продовжує зростати після того, як два великих нафтопереробних заводи вимушено призупинили роботу після атак дронів.

Нагадаємо, завдяки атаці дронів виведено з ладу один з найпотужніших у Росії нафтопереробних заводів Лукойл-Нижньогороднафтооргсинтез у місті Кстово у Нижньогородській області.

Також повідомлялося, що у російській Рязані 13 березня невідомі безпілотники атакували нафтопереробний завод. Крім того, атаки дронів зазнав Новошахтинський завод нафтопродуктів у Ростовській області РФ.

Джерело