У Вінниці чоловік вислухав вирок суду за безжальне побиття та пограбування знайомого | Кримінал Вінничини

Днями Вінницький міський суд виніс вирок підсудному, який завдав тілесних ушкоджень своєму знайомому та заволодів його майном.

09 вересня чоловік разом зі спільником домовився про зустріч з потерпілим. У подальшому між ними виник конфлікт. В цей момент зловмисник наніс потерпілому удар ззаду в голову, від чого чоловік впав на землю. Після цього правопорушник бив по тулубу та руках, а інший, в цей час наносив удари ногою в голову.

Надалі, реалізовуючи спільний злочинний умисел, вирвав з плеча потерпілого його сумку, у якій знаходився мобільний телефон, грошові кошти та особисті документи. Обвинувачений заперечував свою причетність, а також здійснював тиск на потерпілого з метою подальшої зміни показань у кримінальному провадженні. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили причетність чоловіка до правопорушення.

На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 187 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією належного йому на праві власності майна.

За матеріалами поліції Вінницької області

Джерело