Удари по НПЗ у РФ призвели до росту ціни на нафту

Фото: Telegram / ВЧК-ОГПУ Пожежа на одному з НПЗ

Глобальна ціна на нафту марки Brent піднялася вище 85 доларів за барель після зростання на 4% минулого тижня.

Удари БПЛА по нафтопереробним заводам у Росії призвели до найбільшого у році тижневого зростання глобальної ціни на нафту. Про це у неділю, 17 березня, повідомило видання Bloomberg.

Згідно з останніми звітами, глобальна ціна на нафту марки Brent піднялася вище 85 доларів за барель після зростання на 4% минулого тижня, тоді як West Texas Intermediate торгується близько 81 долара за барель.

Зазначається, що ціни на нафту вийшли з обмеженого торгового діапазону, який домінував у перші місяці року, коли ціни досягли найвищого рівня з листопада.

Також експерти попереджають, що нестабільність у прогнозах попиту нафти в Китаї та стійка інфляція в США можуть подальше ускладнити ситуацію на ринку.

   

Нагадаємо, останніми тижнями БПЛА регулярно б’ють по російським НПЗ та нафтобазам. Минулої ночі пожежа після удару дронів сталася в місті Слов’янськ-на-Кубані в Краснодарському краї.

Перед цим 16 березня у Самарській області РФ дрони атакували два НПЗ, 15 березня три БПЛА атакували нафтозавод у Калузькій області РФ: пошкоджено обладнання.

Джерело