Україна вперше продасть підсанкційний завод

Фото: Inventure Завод ПентоПак – це прибутковий бізнес

Стартова ціна заводу ПентоПак перевищує 200 млн гривень. Кошти від продажу спрямують на відбудову України.

Фонд державного майна виставив на продаж завод ПентоПак з виробництва упаковки для м’ясопереробної галузі, яке було конфісковане у родини російсько-грецького олігарха Івана Саввіді. Стартова ціна становить 203,7 млн грн, повідомив голова фонду Віталій Коваль у Telegramв понеділок, 6 травня.

“ПентоПак сьогодні – це прибутковий бізнес з потужним експортним потенціалом. Завод співпрацює з відомими українськими брендами та експортує продукцію до понад 30 країн світу. Підприємство зберегло 193 робочих місця і не має заборгованостей по заробітній платі та перед бюджетом”, – розповів він.

За словами Коваля, компанія планує модернізацію виробництва та вихід на нові ринки пакувальних матеріалів для молочної промисловості, переробки риби та упаковки кормів для тварин.

Кошти від продажу ПентоПак спрямовують на відбудову України. Онлайн-торги у системі Прозорро.Продажі відбудуться 31 травня.

Нагадаємо, у лютому 2024 року Україна конфіскувала активи російсько-грецького олігарха Івана Саввіді та його дружини Кіріякі. Цей бізнесмен має тісний зв’язок з владою РФ та правлячою партією Єдина Росія.

Джерело