Уряд виділив 5,7 мільярда гривень на житло для ветеранів

Кабмін затвердив розподіл субвенції в обсязі 5,7 мільярда гривень на виплату грошової компенсації ветеранам та членам їхніх сімей на придбання житла. 

Про це повідомило 4 липня Мінреінтеграції.

Кошти розподілені за трьома бюджетними програмами Мінветеранів на 2024 рік.

Завдяки цьому грошову компенсацію за житло цьогоріч отримають майже 2500 осіб.

Фінансування на придбання житла можуть отримати:

  • особи з інвалідністю внаслідок війни I-II груп, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни I-II груп, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також члени сімей загиблих (померлих) таких ветеранів;
  • ВПО, які брали участь в АТО/ООС і визнані учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи.

Області вже надали інформацію про потребу у виплаті грошової компенсації для придбання житла. Найближчим часом місцеві розпорядники коштів будуть перераховувати грошову компенсацію на спеціальні рахунки одержувачів.

Після отримання коштів ветерани та члени сімей загиблих самостійно обирають житло, яке бажають придбати. Воно може бути як на вторинному, так і на первинному ринку за умови, що його введено в експлуатацію.

Як повідомляла АрміяInform, українці згенерували понад 200 тисяч посвідчень ветерана в Дії.

 

Джерело