В Київській області модернізували енергооб’єкти енергодефіцитних районів

Фото: пресслужба ДТЕК Оновлення обладнання допоможе енергетикам підвищити надійність електропостачання

На п’яти об’єктах Обухівського, Бучанського та Броварського районів області замінено електрообладнання, збудовано нові лінії та оновлено силові трансформатори.

Компанія ДТЕК Київські регіональні електромережі завершила модернізацію п’яти енергооб’єктів найбільш енергодефіцитних районів області: Обухівського, Бучанського та Броварського. Про це в середу, 1 листопада, повідомила пресслужба ДТЕК.

“Оновлення обладнання допомогло енергетикам підвищити надійність електропостачання для жителів та низки соціально важливих об’єктів у цих районах”, – говориться в повідомлені.

За інформацією компанії, на п’яти об’єктах Київської області замінено електрообладнання на більш потужне, збудованонові лінії, а також оновлено силові трансформатори, які вичерпали термін експлуатації і були морально та фізично застарілі чи зруйновані в результаті бойових дій.

Зокрема, в Обухівському енерговузлі побудовано та реконструйовано чотири лінії середньої та високої напруги, що підвищило надійність електропостачання для понад 11,5 тис. житлових будинків і установ, у Бучанському та Броварському районах завершено реконструкцію двох високовольтних підстанцій, які потребували модернізації через зростаючий попит на нові електричні потужності та пошкодження внаслідок бойових дій.

У ДТЕК підкреслили, що виконали модернізацію енергооб’єктів за кошти власної інвестиційної програми. Загалом на оновлення витрачено близько 295 млн грн, додали в пресслужбі.

“Попри війну, ДТЕК Мережі продовжує створювати інфраструктуру для відбудови України і відновлення економіки. Ці роботи спрямовані на підвищення стійкості енергетичної інфраструктури. Завдяки будівництву нових ліній та модернізованим підстанціям напередодні зими ми знизили аварійні ризики та підвищили надійність роботи електромережі 110 та 10 кВ, що живить всю Київську область і, зокрема, енергодефіцитні райони”, – розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Раніше повідомлялося, що в рамках підготовки до зими ДТЕК оновила в Києві понад 500 енергооб’єктів.

Джерело