В області оновлюють Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінниччини на період до 2027 року

Наразі триває процес оновлення Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та формування Плану заходів з реалізації цієї Стратегії на 2024 – 2027 роки.

Сьогодні, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступники Сергій Здітовецький та Андрій Кавунець провели нараду з профільними департаментами ОВА та установ щодо актуалізації в умовах воєнного стану оперативних цілей розвитку агропромислового виробництва у рамках зазначеної Стратегії.

У нараді взяли участь представники аграрних громадських організацій, аграрної науки та бізнесу, сільськогосподарської дорадчої та проєктної діяльності регіону.

Під час засідання директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Олег Сідоров проінформував присутніх про основні тенденції розвитку агропромислового комплексу Вінницької області в умовах сьогодення.

Про важливість актуалізації Стратегії та формування Плану заходів з її реалізації розповів директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА  Ігор Цехановський.

У свою чергу, директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко ознайомила учасників засідання із результатами проведених досліджень щодо формування в області Smart-спеціалізації.

Також присутні мали змогу висловити своє бачення оперативних цілей розвитку агропромислового комплексу області та формування завдань для їх досягнення.

Наразі триває збір пропозицій щодо оновлення (актуалізації) Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та формування Плану заходів з її реалізації на період 2024-2027 рр.

Пропозиції стосовно визначення цілей розвитку агропромислового комплексу Вінниччини та Плану заходів з їх реалізації можна надіслати на електронну адресу Департаменту агропромислового розвитку ОВА Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • фото наради з питань актуалізації в умовах воєнного стану оперативних цілей розвитку агропромислового виробництва в Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року
  • фото заступника Начальника ОВА Сергія Здітовецького та учасника наради
  • фото учасників наради
  • фото заступника Начальника ОВА Сергія Здітовецького та учасника наради
  • фото учасників наради
  • фото учасників наради
  • фото заступників Начальника ОВА Сергія Здітовецького та Андрія Кавунця, а також учасника наради
  • фото учасників наради
  • фото учасників наради

Джерело