В Україні відключать світло для промисловості

Фото: Укренерго В енергосистемі зберігається дефіцит потужності

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу обмежуватись не буде, обіцяють в Укренерго.

В Україні у середу будуть вимикати світло для промислових споживачів і бізнесу. Про це повідомило Укренерго 24 квітня.

“З 17:00 до 22:00 будуть застосовані контрольовані обмеження енергопостачання промислових споживачів (графіки обмеження потужності)”, – йдеться у повідомленні.

Водночас енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу обмежуватись не буде.

“Обмеження споживання для бізнесу та промислових підприємств будуть рівномірно розподілені по всіх регіонах України”, – запевнили в Укренерго.

Вказано, що обмеження енергопостачання – наслідок російських масованих ракетних і дронових атак на електростанції. Також через погіршення погодних умов в Україні відчутно зросло споживання електроенергії. В енергосистемі зберігається дефіцит потужності.

“Просимо всіх споживачів ощадливо споживати електроенергію. А промисловість та бізнес – максимально залучати імпорт електроенергії та альтернативні джерела живлення”, – додали енергетики.

Нагадаємо, в останні дні в енергосистемі України зріс дефіцит потужності. Укренерго вимушене залучати аваріїну допомогу з Європи. А сьогодні стало відомо, що споживання електроенергії підскочило на 10%.

Джерело