В Україні запустили Державний реєстр санкцій

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій, у якому 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними.

Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

«Його створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб’єктів щодо яких застосовано санкції. У реєстрі – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України», — йдеться у повідомленні.

Згідно з рішенням РНБО, реєстр – це інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення та надання інформації про всіх суб’єктів щодо яких застосовано санкції.

Джерелами інформації Реєстру є рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також судові рішення про застосування санкцій.

«Дані в реєстрі оновлюються оперативно. Вони є відкритими і загальнодоступними, крім випадків, передбачених законом. На сайті є можливість в електронній формі отримати витяг з інформацією про особу», — зазначили у РНБО.

Як повідомляла АрміяInform, Швейцарія приєдналась до більшості заходів 12-го пакета санкцій ЄС проти росії.

Джерело