В Українській бронетехніці назвали умови для збільшення виробництва в рази

Фото: Українська бронетехніка/Facebook Нещодавно компанія успішно випробувала 10-місний бронеавтомобіль

В умовах відсутності державних програм підтримки довгострокове контрактування дозволить вітчизняним виробникам оборонної продукції розширити виробництво за рахунок власних обігових коштів, заявив голова компанії.

Компанія Українська бронетехніка зможе збільшити виробництво оборонної продукції в рази за умови заключення довгострокових контрактів. Про це на офіційній сторінці компанії в соцмережі Facebook заявив генеральний директор Української бронетехніки Владислав Бельбас.

За його словами, в умовах відсутності державних програм підтримки довгострокове контрактування дозволить компанії, як і іншим вітчизняним виробникам оборонної продукції, розширити виробництво за рахунок власних обігових коштів.

“Компанії не потрібні ніякі додаткові кошти від держави для розширення виробництва. Нам потрібно контракт на два роки, наприклад. У такому випадку ми з власних обігових коштів зможемо збільшити виробництво в рази. Коли є фіксоване замовлення, навіть з якимось обмеженим фінансуванням, ми можемо завчасно організовувати та спланувати виробничий процес, оскільки постачання деяких комплектуючих відбувається понад 7-8 місяців”, – заявив він.

За словами Бельбаса, наразі за деякими видами озброєння українське виробництво вже співмірне з західним.

“У деяких сегментах, до прикладу, якщо ми говоримо про міни, українське виробництво співмірне з західним, але важливо, що вітчизняні підприємства платять податки, збори та зарплати в Україні, тим самим підтримуючи українську економіку”, – додав голова компанії.

Наразі Українська бронетехніка виробляє бронеавтомобілі Новатор, міномети калібру 60, 82 та 120 мм та мінометні постріли для них.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Українська бронетехніка за два роки повномасштабної війни з РФ наростила виробництво в десятки разів, у компанії десятки майданчиків по всій країні.

Минулого місяця компанія повідомила про успішні випробовування 10-місного спеціалізованого бронеавтомобіля Новатор з бойовим дистанційно-керованим модулем вітчизняного виробництва Таврія-14,5. 

Джерело