Варто перестати робити ці речі, якщо хочете жити в достатку

Є безліч книг про гроші, успішні люди говорять про те, як заробити і таке інше. Тобто якісь загальні правила таки існують, і їх варто використовувати, інформує gazetapo.lviv.ua.

Проблема більшості людей полягає в тому, що вони не думають про це. Вони були занурені у світ грошей мінімально. Адже батьки з нами про це не розмовляли, у школі не було уроків про фінансову грамотність тощо. Звідки нам знати, як поводитися з грошима? Тому не потрібно чекати на цю інформацію, потрібно вивчати самостійно. І сьогодні ми розповімо про три речі, які варто припинити робити.

Брати в борг

Борг, це дуже зручна річ, коли чогось хочеться, а грошей немає. Але жити в борг не можна. Особливо якщо це якісь хотілки, а не їжа на стіл. Навіть краще вже харчуватися гірше або голодувати кілька днів, ніж залазити у борги. І, в принципі, не буде успішним той, хто постійно бере в борг. Його життя більш зручніше, і його погане становище не так мотивує.

Краще відчути свою бідність повністю, щоб захотілося з цього вирватися. Ну і в принципі, борг — це нічого доброго. Можна зіпсувати стосунки з навколишніми, у яких ви брали гроші. Можна випадково забути віддати або ще щось у цьому дусі. Борги тільки множать бідність, пам'ятайте про це.

Шукати гроші у звичайній роботі

Знову ж таки, нас навчили тільки працювати на когось, намагатися будувати кар'єру. А за фактом, що виходить. Більшість не має змоги побудувати кар'єру, стоять на одному місці. А отже й зарплата все життя одна, до того ж, низька. Багато людей не може це зрозуміти, але це не єдиний варіант.

Так, працювати на себе, робити бізнес, це все складно. Але ніхто навіть особливо не пробує. Але ж є люди, у яких виходить? Що ви втрачаєте? Навіть якщо не вийде, все одно можливо повернутися на стару або схожу роботу. Нижче зарплата точно не буде. У будь-якому випадку на звичайній, низькооплачуваній роботі грошей немає і не буде.

Дивитись на сусіда

Це, можливо, одна з найбільших помилок у спробі жити в достатку. Суть у тому, що ми часто дивимося на навколишніх, не лише на сусідів. Подруга купила дорогий смартфон, мені також потрібно. Сусід купив машину цієї марки, мені також треба. І далі за списком. Ми вже витрачаємо гроші не на те, на що було б слід. Вже витрачаємо гроші не на те, що ми хочемо. А на те, на що витрачають інші.

Так ми ніколи не житимемо в достатку. Все йтиме на марний мотлох, який купують інші. Той самий телефон. Нині деякі можуть віддати купу грошей за останню модель. Уявіть, що ви можете зробити з цими грошима. Так, можливо, не так багато, як хотілося б. Але рівень достатку та рівень життя був би точно вищим. Тому не дивіться на те, що там купують навколишні.

Джерело