Вдячні Великій Британії за спільні зусилля у боротьбі проти російської агресії — Дмитро Кліменков

Про це заступник міністра оборони України заявив під час зустрічі зі Спеціальним радником з питань оборони Посольства Великої Британії в Києві Мартіном Моллоєм.

Про зустріч повідомило 1 липня Міністерство оборони України.

«Ця зустріч підкреслює міцне та постійне партнерство між нашими країнами у боротьбі проти російської агресії. Велика Британія є одним з головних наших союзників, який стабільно надає Україні допомогу, сприяючи зміцненню обороноздатності нашої країни», — зазначив Дмитро Кліменков.

Заступник міністра оборони України наголосив на важливості продовження спільних зусиль у боротьбі за територіальну цілісність України.

Зокрема, Дмитро Кліменков подякував Великій Британії за фінансування міжнародних рекрутингових компаній, які взяли на себе пошук кандидатів на посади незалежних членів в наглядових радах закупівельних агенцій Міноборони – «Агенції оборонних закупівель» та «Державного оператора тилу».

«Наглядові ради в агенціях мають відігравати важливу роль у забезпеченні прозорості, підзвітності та ефективності процесів закупівель, що є критично важливим для зміцнення обороноздатності країни та раціонального використання державних ресурсів у відповідності до кращих практик країн НАТО», – заявив Дмитро Кліменков.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України обговорив посилення співпраці з міністром закордонних справ Туреччини.

Джерело