Військова служба правопорядку отримала нового очільника

Відповідно до наказу Міністра оборони України начальником Військової служби правопорядку у Збройних Cилах України — начальником Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України призначено полковника Віталія Левченка.

Про це повідомили у Військовій службі правопорядку у Збройних Силах України.

Віталій Левченко народився в Україні у 1975 році. На військовій службі перебуває з 1994 року. Військову освіту здобув у вищих військових навчальних закладах держави.

Брав безпосередню участь в Антитерористичній операції (Операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях) та заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з широкомасштабною військовою агресією російської федерації проти України.

Нагороджений відомчими відзнаками та державними нагородами.

Віталій Левченко так прокоментував своє призначення на цю посаду: «Це велика відповідальність перед людьми, як перед кадровими військовими, так і перед тими, хто змінив цивільний одяг на військовий, взяв до рук зброю та долучився до виконання завдань з оборони нашої держави від російського агресора. Я вірю, що наша спільна робота як команди, дотримання законодавства та досвід відкриє шлях для досягнення ефективних результатів в системі правопорядку Збройних Сил України та нових підходів щодо організації та принципів діяльності».

Джерело