Вінниччина продовжує співпрацю з УВКБ ООН щодо підтримки вимушених переселенців

Сьогодні заступник Начальника обласної військової адміністрації Андрій Кавунець провів робочу зустріч з представниками УВКБ ООН.

Учасники підбили підсумки співпраці протягом попереднього періоду та обговорили подальші плани.

Від імені Начальника ОВА Андрій Кавунець подякував за вже надану допомогу та підтримку.

Звертаючись до присутніх, заступник Начальника ОВА ознайомив їх із актуальною ситуацією в регіоні.

«У Вінницькій області проживають більше 160 тисяч вимушених переселенців. Більшість з них живуть у приватному секторі. Також є люди, які живуть в колективних центрах, зокрема, не лише в гуртожитках, а й у соціальних закладах тощо. Загалом, колективні центри в області уже обладнані, але деякі з них ще потребують дооснащення. Саме тому для нас важлива ваша підтримка», – зазначив Андрій Кавунець.

Також заступник Начальника ОВА проінформував представників УВКБ ООН про актуальні потреби області в межах підготовки до опалювального сезону.

У свою чергу, головний ситуаційний координатор УВКБ ООН Алекс Мундт запевнив, що співпраця з Вінниччиною триватиме і надалі. Зокрема, надаватиметься фінансова підтримка для ВПО на зимовий період.

Крім цього, обговорили й більш довготривалі проєкти. Зокрема, йшлося про переоблаштування житла під довготривале проживання вимушених пересленеців. Окремо розглянули питання інтеграції переселенців у громади області, що пов’язані з покращенням умов проживання та якості життя: створення нових робочих місць для ВПО в громадах, розвиток приватного бізнесу тощо.

Наприкінці зустрічі заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець запевнив, що обласна військова адміністрація готова надати всю необхідну інформацію та підтримку для ефективної взаємодії.

Зазначимо, що зустріч відбулася в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

  • Фото представників УВКБ ООН
  • Фото Заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця
  • Фото зустрічі з представниками УВКБ ООН
  • Фото зустрічі з представниками УВКБ ООН

Джерело