Універсальні закони успіху, або формула успіху яка дозволить вам добитися бажаного в кар’єрі, стосунках, справах та інших аспектах життя

Ми завжди шукаємо формулу успіху, яка дозволить нам добитися бажаного в кар'єрі, стосунках, справах та інших аспектах життя. Але часто нам не виходить знайти ключ до бажаного, інформує Ukr.Media.

Всі ми стартуємо з різних життєвих позицій. Успіх слід вимірювати не положенням, яке досягла людина. Успіх визначається пройденим шляхом і подоланими перешкодами. Успіх визначається досягненням бажаних цілей. Коли ви досягаєте свої найголовніші мрії.

Існує багато способів домогтися бажаного. Можна вичікувати свого часу і сподіватися на удачу. Але найшвидший і найефективніший спосіб полягає в тому, щоб діяти більш грамотно і холоднокровно. "На удачу сподівайся, а сам не зівай". Зміни завжди страшні, але ніхто не змінить ваше життя за вас.

Як досягти бажаного? Як втілити мрії в реальність?

Формула успіху. 10 кроків до успіху

«Вчіться, поки інші сплять, працюйте, поки інші відпочивають, будьте готові, поки інші розслабляються і мрійте, поки інші плачуться».

Успіх не залежить від виконання одного чи кількох факторів. Успіх залежить від усіх 10. Якщо ви робите лише кілька, а інші ігноруєте, то ніколи не досягнете успіху. Успіх дорівнює не сумі змінних, а примноження їх. Згадай математику. Множення будь-якого великого числа на нуль дає нуль. Якщо один пункт у формулі дорівнює нулю, то успіх у вас дорівнює нулю.

Розставляйте пріоритети

Дуже важливо розставити свої життєві пріоритети в правильному порядку. У нас обмежена кількість сил, ресурсів і часу. Якщо ви вкладаєтеся в потрібні та правильні речі, то досягаєте бажаного. Але якщо вкладати свої життєві ресурси в даремні й маловажні речі, той все життя йде нанівець.

Якщо вас не влаштовує існуюча реальність, то ви розставили неправильні пріоритети. Чим треба зайнятися, щоб досягти бажаного? Що потрібно робити щодня для досягнення мрії? Над чим слід працювати, а чого краще уникати робити? Зрозумійте, чого ви хочете, а потім поставте це на перше місце.

Розробіть план і стратегію

Без плану ми діємо хаотично і вкрай неефективно. Ми беремося за одне, кидаємо інше, думаємо про третє. Виходить немов у байці Івана Андрійовича Крилова «Лебідь, Щука і Рак». Які у вас життєві цілі й мрії? Де ви бачите себе через 5, 10 або 15 років? Складіть собі короткострокові та довгострокові плани на життя. Що потрібно робити, щоб досягти бажаного?

Розпишіть свої плани на найближчі 5-10 років. Тепер складіть план на цей рік, цей місяць і наступний тиждень. Розпишіть це письмово. Ви здивуєтеся, наскільки все стає більш реальним і чітким.

Цілі довгострокові й короткострокові взаємопов'язані. Вам буде більш зрозуміло, що потрібно робити щодня. Ці невеликі щоденні дії приведуть до потрібного величезного результату.

Завжди складайте плани. Це важливе правило у формулі успіху. Навіть на день. Це підвищить вашу продуктивність в рази, ви будете більше встигати все робити.

Наповнюйте життя можливостями

Не чекайте хороші можливості, а наповнюйте життя можливостями самостійно. Не чекайте чудес, а чудіть самі. Не чекайте лотереї, а шукайте скарб. Між діями й везінням є прямий взаємозв'язок.

Можливості приходять тоді, коли ми відкриті їм. Коли ми не сидимо вдома, коли ми багато спілкуємося з людьми, коли ми відвідуємо нові місця, коли пробуємо щось цікаве, коли ризикуємо і хапаємося за будь-які надані шанси.

Згадайте народні казки. Не позіхайте і не сидіть на призьбі, як ледар. Чудес не буде, поки ви не підете у подорож самі. Можливості починаються за наступним поворотом дороги.

Організуйте дисципліну

Ми любимо соціальні мережі, серіали, комп'ютерні ігри, алкоголь, лінь і безцільне проведення часу. Але це все забирає в нас час і сили, які ми могли пустити на більш корисні справи.

У вас немає часу на справи? Але у вас є час на інтернет, соціальні мережі та іншу нісенітницю. Скоротіть до мінімуму розваги та займіться потрібними справами. Дисципліна і порядок здаються армійськими словами. Але без дисципліни та організації дня неможливо добитися відмінних результатів. Виховуйте в собі дисципліну і порядок. Досить потурати своїм внутрішнім слабаку і скиглію.

Щоразу, коли ви марнуєте час, ви зраджуєте себе і свої мрії.

Виявляйте завзятість. Помилки неминучі

«Багато людей не уявляють, як близько вони підібралися до успіху в той момент, коли здалися».

Перемог без поразок не буває. Формула успіху свідчить не боятися помилок. Потрібно намагатися уникати стандартних помилок, але все одно ви будете помилятися. Без помилок не буває руху вперед. Всі вчені, бізнесмени та інші сильні особистості здійснювали безліч помилок.

Шлях до успіху лежить через завзятість і вміння вчитися на помилках. Невдача — це не кінець. Майте мужність продовжувати боротьбу. Гра не закінчена, поки ви не здалися. А коли ви здаєтеся, то залишаєтеся пішаком, який не досяг кінця шахівниці за пару кроків до заповітної мети.

Навчитеся концентруватися

Втягуйтеся на всі 100% у справу, над якою працюєте. Не відволікайтеся на сторонні речі, які збивають фокус. Якщо працюєте, то працюйте. Якщо спілкуєтеся з людиною, то спілкуйтеся. Якщо займаєтеся спортом, то тренуйтеся. Якщо навчаєтеся, то навчайтеся не відволікаючись. Якщо відпочиваєте, то відпочивайте.

Практикуйте залучену однозначність і фокусуйтеся на одному. Концентрація на одній справі краще розсіяної уваги. Концентрація на ділі — це ваша зброя до максимальної продуктивності та найближчий шлях до мрії.

Шукайте знання та досвід

Світ змінюється дуже швидко, а якщо не розвиватися, то можна безнадійно застаріти. Білл Гейтс, Ілон Маск, Марк Цукерберг, Уоррен Баффет, Павло Дуров. Вони читають більше книг у 20-30 разів, ніж звичайна людина. В результаті вони успішніше в тисячу разів, ніж середньостатистична людина.

Регулярно вивчайте щось нове і цікаве. Не зупиняйтеся в розвитку. Читайте книжки, дивиться цікаві відео, шукайте корисну інформацію, розвивайтеся всебічно, ставайте професіоналом у своїй сфері діяльності, вивчайте нові заняття та отримуйте досвід. Тримайте свій мозок в тонусі, а знання актуальними.

Робить те, що потрібно

Бийте в одну точку, щоб отримати результат. Не розмінюйтеся на дрібниці та не відволікайтеся. Здійснюючи правильні речі, ви наближаєтеся до бажаного. Постійний рух відкриває нові можливості й робить мрії реальністю. Формула успіху проста. Робіть, робіть й ще раз робіть. Безперервно рухайтеся вперед щодня.

Корегуйте стратегію і план

Довгострокові та короткострокові цілі будуть більш реальними, якщо ви будете тримати руку на пульсі. Аналізуйте свої перемоги та невдачі. Шукайте більш ефективні способи та варіанти дій. Будьте більш гнучкими та пластичними. Якщо не виходить, то пробуйте інший підхід.

Пробуйте нове, хапайтеся за можливості, відкривайтеся перспективному, спілкуйтеся з людьми, використовуйте усі свої ресурси. Безперервно вдосконалюйтеся в продуктивності й ефективності. Позбувайтеся від усього, що заважає і відволікає. Аналізуйте ситуацію і вдосконалюйте підхід.

Багато великих корпорацій зазнавали поразки тоді, коли ставали негнучкими та важкими. Рухайтеся легко до мети й регулярно звіряйтеся з компасом.

Знайдіть життєвий баланс

«Ключ до успіху — в бажанні. А воно постійно горить у мені».

Щастя полягає в пошуку балансу між важливими речами. Приділяйте час роботі, справам, розвитку, родині, близьким, спорту, сну, друзям, розвагам. Визначте важливі речі для себе, а потім розподіліть час між ними. Ви перестанете відчувати себе втомленими та загнаними. У вас запалиться бажання перемагати. Ви будете отримувати більше задоволення від життя. Ви будете щасливими і сильними.

Формула успіху дорівнює множенню наступних змінних. Якщо одна з них дорівнює нулю, тоді ваш успіх дорівнює нулю. Неможливо прокачувати тільки парочку якостей і сподіватися на успіх.

  • Розставлювання пріоритетів
  • Дія за чітким планом
  • Постійний пошук можливостей і шансів
  • Жорстка дисципліна, порядок і графік
  • Завзятість і вміння не здаватися після поразок
  • Чітка концентрація на завданнях
  • Самовдосконалення. Пошук знань і досвіду
  • Безперервний щоденний рух вперед
  • Коригування стратегії та аналіз ситуації
  • Пошук життєвого балансу

Успіх буде досягнутий лише у тому разі, якщо ви врахували всі пункти формули. Будь-яка перемога є результатом наполегливої праці й самовіддачі в минулому. Кінцевий успіх залежить від того, чи здатні ви пронести свою мрію через всі життєві випробування. Всім удачі.

Джерело