Уродженця Житомирщини, який служить у росгвардії, засуджено за державну зраду | Кримінал

За публічного обвинувачення прокурорів Житомирської обласної прокуратури визнано винним у державній зраді громадянина України, який перейшов на бік ворога в період збройного конфлікту.

Його засуджено до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у суді довів, що уродженець міста Коростеня переїхав до АР Крим та у 2014 році влаштувався працювати у райвідділок поліції окупаційного «мвс». Серед інших завдань, забезпечував охорону міжнародного центру Артек.

Згодом, після так званого підвищення кваліфікації у навчальному закладі мвс країни-агресора, вступив на службу до росгвардії. За особливу «старанність» у веденні підривної роботи проти України вислужився до псевдоофіцера. У його підпорядкуванні – військовий спецпідрозділ ворожої армії з патрулювання морського кордону тимчасово окупованого Криму.

Засуджений продовжує виконувати злочинні накази ворога й дотепер. У соцмережі розміщує свої фото у військовій формі окупантів, відеозаписи антиукраїнського спрямування, у яких дискредитуються події Майдану, висловлюється підтримка президенту-зраднику.

Наразі він перебуває у розшуку.

Справу розглянуто у форматі спеціального судового провадження (in absentia).

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури