За масштабне виготовлення та збут контрафактного алкоголю на Вінниччині судитимуть злочинну групу. ФОТО | Кримінал Вінничини

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 17-ти мешканців Могилева-Подільського у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв у складі організованої групи.

Слідством установлено, що нелегальний алкоголь незаконно виготовлявся у підпільних цехах та надалі реалізовувався через інтернет-платформи під виглядом відомих світових брендів алкоголю по всій Україні.

Під час проведення 64 санкціонованих обшуків у нежитлових приміщеннях, які використовувались як місця для виготовлення алкогольної продукції, за місцями проживання та в транспортних засобах фігурантів, вилучено понад 24 тис. літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції у різноманітних ємностях і тетрапаках, 84 тис. пакувальних матеріалів. До того ж вилучено сировину, обладнання та інше. 

За скоєння інкримінованого кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело