Задушив та позбавився тіла – на Вінниччині молодика судитимуть за вбивство 26-річної жінки. ФОТО | Кримінал Вінничини

Довічне позбавлення волі загрожує обвинуваченому у вбивстві 26-річної жінки з Тульчинського району. Слідчі завершили розслідування та скерували справу до суду

Дії 28-річного зловмисника, який позбавив життя знайому, а потім вивіз її тіло на околицю Тульчина і заховав, кваліфікували відразу за чотирма статтями Кримінального кодексу – ст. 115 (Умисне вбивство), ст. 187 (Розбій), ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) та ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження).

Особливо тяжкий злочин стався в ніч з 13 на 14 квітня за місцем проживання потерпілої в селищі Кирнасівка.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що між обвинуваченим, жителем м. Тульчин, та потерпілою під час спілкування виникла суперечка, яка переросла у конфлікт.

Зловмисник вдарив дівчину і вона впала на землю. Після цього він на неї накинувся та почав душити.

Намагаючись приховати злочин, він завантажив тіло потерпілої до її ж автомобіля та вивіз на за місто, де прикидав його землею та гіллям.

Над розкриттям та документуванням цього особливо тяжкого злочину працювали працівники Тульчинського райвідділу поліції, слідчих, криміналістів та оперативників обласного главку поліції Вінниччини.

За матеріалами поліції Вінницької області

Джерело