Збували наркотики на понад 7 млн грн за місяць – судитимуть трьох дилерів | Кримінал

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно лідера та двох учасників злочинної організації.

Їм інкриміновано незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Розслідуванням встановлено, що до складу злочинної організації входило троє мешканців Хмельниччини. Її лідер для маскування діяльності винаймав закинутий будинок в одному із сіл Житомирської області, де обладнав нарколабораторію з виготовлення наркотичних засобів.

Під час подальшого документування слідчі встановили ще одну нарколабораторію на Хмельниччині. Лідер повністю забезпечував лабораторії необхідним обладнанням та прекурсорами, якими займався інший учасник групи, який мав спеціальні знання та уміння роботи з хімічними сполуками.

Потужності цих лабораторій дозволяли виготовляти «Альфа-PVP» від 10 кг до 20 кг на місяць. Це приносило їм понад 7 млн грн прибутку щомісяця.

Готовий товар «хімік» пересилав до м. Хмельницького, де інші учасники фасували його та збували на території Тернопільської, Рівненської, Хмельницької та Житомирської областей гуртовими партіями через пошту та «мастер-клади» – великі закладки.

Також вони пропонували свою продукцію на власному Телеграм-каналі, який адміністрував лідер злочинної організації, придбати заборонені речовини можна було лише за криптовалюту.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України